سعید کوشافر
۵۰۴۰
سعید کوشافر
سرعت عمل, خلاقیت و همه فن حریف بودن تیم ادونچر از ویژگی‌های بارز اون هاست. کافیه بهشون بگید هدف‌تون چیه اون‌ها خودشون بهترین راه رو با توجه به تجربه بالاشون بهتون پیشنهاد می‌دن و به سرعت اجرایی می‌کنن و در نهایت یه گزارش جامع و کامل رو تحویل‌تون می‌دن. برای کمپین‌های سوشال مدیاتون پیشنهاد می‌کنم گزینه اول‌تون ادونچر باشه!
حامد توفیقی
مدیر بازاریابی دیجیتال کاله
حامد توفیقی
در همکاری با ادونچر، ما این حس رو دریافت می کنیم که این تیم موفقیت خودش رو در موفقیت برند کاله حس می کنه و در تلاشه که کل مجموعه بهترین خروجی رو بگیره.نقطه‌ی تمایز اصلی ادونچر، گزارش‌های زنده و آنلاین و بسیار ارزشمند این تیم از کمپین‌های در حال اجرا هست، به طور مثال در تبلیغات تلگرامی و اینستاگرامی، ما با گزارش‌های آنلاین، تفکیک‌شده و کاربردی دریافت شده، علاوه بر رصد کمپین می تونیم در مورد کیفیت و ارزش ریالی هر رسانه هم نتیجه‌گیری کنیم.
رامین تسوجی
آی هوم
رامین تسوجی
استخراج، آنالیز و استفاده از دیتای مارکتینگ معمولا برای مارکترها و صاحبان بیزنس دغدغه بزرگی هست. آژانس ادونچر از معدود آژانس‌هایی هست که گزارش‌دهی پیشرفته‌ای در تبلیغات پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌کنه و بر اساس اون گزارش، کمپین‌هارو به مرور زمان بهینه میکنه و در نتیجه بخشی از نیاز مارکترها در زمینه جمع‌آوری و تحلیل دیتا رو برآورده می‌کنه.
امیرسینا زمانیان
PGT
امیرسینا زمانیان
همکاری ، استفاده از راهنمایی‌ها و پلتفرم ادونچر یکی از بهترین تجربیات ما در میان شرکت‌های تبلیغاتی ایرانی بود. درک بالای بازار و همچنین ارائه پیشنهادات و راهکارهای حرفه‌ای تیم ادونچر باعث به حداکثر رسیدن نتیجه‌ی برنامه‌های تبلیغاتی ما و افزایش رضایت مشتریان شد. استفاده از پتلفرم تبلیغاتی ادونچر را به همه پیشنهاد می‌کنم.
حورا وکیلی
فریلنسر
حورا وکیلی
در طول این سال‌ها کار تبلیغات آنلاین شرکت‌هایی که باهاشون کار کردم رو به ادونچر سپردم؛ دقت بالا در اجرا، دلسوزی و پاسخگوئی از ویژگی‌های بچه‌های ادونچر هستش و واقعا به فضای پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی تسلط کامل دارند.
سهام هندی‌نژاد
ویرا
سهام هندی‌نژاد
ادونچر یه سرویس حرفه‌ای ارائه می‌کنه و من از همکاری باهاشون خیلی راضی هستم. دوستان ادونچری سرعت عمل و دسترسی پذیری‌شون واقعا خیلی مطلوبه. علاوه بر این‌ها تیم حرفه‌ای ادونچر علاوه بر این‌که امکان تبلیغات رو برای ما فراهم کردن، با تعامل فنی خوب تونستند در زمینه بازدهی تبلیغات هم همکاری بسیار خوبی داشته باشند.
آرمان میرعبدالحق
تدبیر پاسارگاد شرق
آرمان میرعبدالحق
تجربه‌ی همکاری که مانع دیدن بازی‌های ایران توی جام جهانی بشه، احتمالا نباید خاطره خوشی به جا بذاره. ولی خوشبختانه سرعت عمل، در دسترس بودن و تعهد تیم ادونچر به یک تجربه کاری خوب تبدیلش کرد. امیدوارم موفق باشین.
شیدا لطف‌علیان
فریلنسر
شیدا لطف‌علیان
صحبت از تيم ادونچر كه به ميان می‌آد، اولين فاكتورهايی كه به ذهن می‌رسد دقت، سرعت و كيفيت است. در حقيقت چالشی كه هميشه در حوزه تبليغات ديجيتال خصوصا سوشال مديا با اون روبرو بوديم توسط تيم خلاق ادونچر برطرف و به نحوی تسهيل شده است. عوامل نظير انعطاف‌پذيری در نحوه اجرای كمپين، انتخاب دقيق انتشار دهندگان در بيش از ١٠ گروه متفاوت، گزارش‌های لحظه‌ای، منابع بسيار گسترده و تعهد كاری تيم ادونچر همواره باعث رضايت خاطر مشتری‌های داخلی و اينترنشنال بوده است.
نفیسه قشونی
DM360
نفیسه قشونی
بیشتر از یک سال و نیم است که با تیم دوست داشتنی و حرفه‌ای ادونچر همکاری می‌کنیم. در این مدت، دقیق و منظم بودن این تیم برای ما بسیار ارزشمند بود و دلیل اصلی ادامه همکاری‌ها به شمار می‌رود. متمایزترین سیستم گزارش‌دهی آنلاین و دقیق را دارند که تجربه‌ی جدیدی را در اختیار مشتریان می‌گذارد. دردسترس بودن و پاسخگویی سریع از دیگر ویژگی‌های خوب این مجموعه‌ست. روابط دوستانه و صمیمی میان ما و ادونچر همکاری را بیش از پیش لذت‌بخش می‌کند و اعتماد دوجانبه در این میان، حس خوب امنیت و آسودگی را منتقل می‌کند.
رامین ایمان زاده
اتاقک
رامین ایمان زاده
خلاقیت، پیگیر بودن، انعطاف و خوش‌برخوردی تیم ادونچر در کنار پلتفرم گزارش کاملشون، مواردیه که اونها رو از بقیه متمایز می‌‌‌کنه.
میلاد مهاجر
کلید طلایی
میلاد مهاجر
تبلیغات در شبکه های اجتماعی بر خلاف تبلیغات محیطی، به دلیل ماهیت فضای انتشار خود نیازمند نواوری، خلاقیت، پویایی و شناسایی مخاطبین می باشد. ادونچر به عنوان اولین پلتفرم هوشمند تجمیع و تحلیل کلان داده های اجتماعی با ایجاد یک بستر مناسب جهت ثبت بازخوردهای ورودی و رفتارشناسی مخاطبین، این فرآیند را امکان پذیر ساخته است.